Nabízíme

SLUŽBY (výroba plastových polotovarů a výlisků)

Návrh plastového výrobku

Vytvoříme vám návrh plastového výrobku. Podle vašich představ navrhneme plastový výrobek tak, aby se dal vyrobit technologií vstřikování. Vstřikování plastů je proces, který během několika vteřin přetvoří plast na hotový díl. Vstřikování plastů je rychlé a levné, proto jej využívají firmy v různých odvětvích po celém světě.

Historie vstřikování plastů

Historie vstřikování plastů začíná už v 19. století, kdy byl v roce 1870 v Americe spuštěn první vstřikovací stroj, který vyráběl držáky na štětky na holení. Dnešní stroje na vstřikování plastů však mají mnohem dokonalejší technologii. Masivní využití strojů pro vstřikování plastů poprvé využila společnost LEGO a dnes mají plastové výrobky široké zastoupení hlavně v automobilovém průmyslu. Používají se i v  nábytkářském, dopravním, stavebním průmyslu a dalších odvětvích.

Stroje pro vstřikování plastů pro rozmanité tvary

V současné době patří vstřikování plastů k nejrozšířenějšímu způsobu zpracování polymerů. Zahrnuje spoustu zpracovatelských postupů, které nám umožňují vyrábět miniaturní výrobky složitých tvarů i velkorozměrné díly, které mohou být složeny z více homogenních i heterogenních materiálů. Stroje pro vstřikování plastů jsou stále dokonalejší, zajišťují zkrácení výrobního cyklu a přinášejí značné úspory.

Dokonalá konstrukce výlisku

Při výrobě plastového dílu je klíčová správná konstrukce plastového dílu. Ani dokonalá forma a optimální technologie výroby nedostatky v konstrukci dílu nedokáže odstranit. Konstrukce výlisku musí splňovat tyto lisotechnické zásady:

  • Optimální zaformování ve formě - zaformovatelnost
  • Správná tloušťka stěn i žeber, nálitky, rádiusy a lisovací úkosy
  • Použití vhodného materiálu – zvolení správného druhu plastu

Formy pro vstřikování

Formy na vstřikování plastů jsou konstrukčně velmi složité a skládají se z mnoha dílů. Jejich důležitou součástí jsou vtokové systémy zajišťující dopravu taveniny plastu z plastikační komory do dutiny dané formy. Po dokončení výrobku je nutný dokonalý vyhazovací systém pro vyhození výlisku z formy. Používají se kruhové a ploché vyhazovače, stírací kroužky a lišty nebo pneumatické ventily. Po návrhu následuje zhotovení počítačového 3D modelu.

Zhotovení 3D počítačového modelu

Svým zákazníkům poskytuje kompletní a kvalitní služby při výrobě plastových výlisků. Najdete u nás vše, co potřebujete při jejich návrhu, výrobě forem i vstřikování plastů. Poskytujeme kompletní služby při výrobě plastových výlisků včetně zhotovení počítačového 3D modelu formou 3D tisku. Vyrobíme pro vás model, na kterém si vyzkoušíte funkčnost, rozměry, vzhled a další vlastnosti, které od výrobku očekáváte.

Zhotovení počítačového 3D modelu formou 3D tisku

Vstřikované plastové výrobky mají široké zastoupení zejména v automobilovém průmyslu. Používají se i v  nábytkářském, dopravním, stavebním průmyslu, při výrobě elektroniky i sportovních potřeb a v dalších odvětvích. Zhotovení počítačového 3D modelu probíhá formou 3D tisku. Po odsouhlasení návrhu plastového výrobku vám vyrobíme hmatatelný model, na kterém si můžete nejprve vyzkoušet jeho funkčnost, rozměry, vzhled a další potřebné vlastnosti. Tím zjistíte, zda korespondují s vaší představou a požadavky na konkrétní finální produkt.

Konstrukce formy

Konstrukce formy probíhá ve 3D programu včetně simulace tečení plastu v dané formě. Následuje výroba formy na moderních obráběcích strojích s vyspělou a neustále inovovanou technologií. Po odzkoušení formy a zjištění, že odpovídá vašim požadavkům, následuje zkušební malosériová výroba vstřikovaných plastových dílů. Z požadovaného  termoplastu. Plastové materiály mohou být  plněny skelným vláknem Sériovou výrobu provádíme včetně kompletace, montáže a balení výlisků. Součástí služeb je i potisk výrobků sítotiskem popřípadě tampoprintem.

Kvalitní, rychlé a flexibilní řešení

Pokud hledáte osobní a vstřícné jednání, neváhejte se na nás obrátit. V naší firmě klademe důraz na kvalitní, rychlé a flexibilní řešení vašich požadavků. Uděláme pro vás maximum, abychom splnili všechny vaše přání a požadavky na vstřikované plastové výlisky. Naše výroba je neustále rozšiřována, vstřikovací lisy modernizovány a technologie inovovány, abychom všem našim zákazníkům byli i spolehlivým partnerem v oblasti vstřikování plastů a lisování plastů i v budoucnosti.

Výroba plastových polotovarů a výlisků

ob sluzby1

01.

Data

Souhrn vstupních informací a požadavků

Důkladně s Vámi probereme Vaše potřeby a kompletní problematiku

02.

Analýza & návrh

Vyhodnocení dat a návrh

Díky podrobné analýze navrhneme nejlepší řešení Vašich požadavků

03.

Řešení

Řešení poptávky a příprava výstupů

Kompletní výroba produktů a následná dodávka až k Vám!

subpage bottom long
×

TOP